Vypnout reklamy
6.9.2019

LG Game Pad pro herní telefon na IFA 2019

Nový herní Gamepad pro telefon LG V60 ThinQ k dispozici bude na IFA 2019. Firma LG se taktéž zaměřuje na hraní mobilních her a právě na IFA 2019 se něco takového objeví. Nevíme jistě, jestli G8x ThinQ nebo ThinQ V60.

Právě dne 22. srpna 2019 firma podala žádost k EUIPO s ochrannou známkou LG Game Pad. Vše probíhalo přes právnickou firmu Mitscherlich z Mnichova v Německu. Tato firma podávala žádosti i za LG G50s a K40s.

LG Game Pad je zařazen do třídy 9, což je třída pro chytré telefony, bezdrátové ovladače atd. Téhož dne byla ochranná známka v domovské zemi u KIPO.

Není to však poprvé, co firma něco takového představuje. Telefon V50 ThinQ představen na počátku roku jako první 5G telefon, tak měl navržený displej, který se dokázal roztáhnout a najednou měl dvě obrazovky pro hraní mobilních her.

LG tak označuje V60 ThinQ jako herní telefon. Mobilní hraní je stále populárnější.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.