LG je v rekordním zisku za poslední dva roky

Krom Samsungu se také dařilo firmě LG. Druhý kvartál roku 2016 je v rekordu. Jedná se o nejsilnější zisk za poslední dva roky. Meziročně vzrostl o neuvěřitelných 140%! LG zlepšil odhad na výsledek provozního zisku v tomto druhém čtvrtletí. LG předpovídá nejvyšší provozní zisk od vstupu na trh chytrých telefonu v roce 2010. LG může […]

LG V10

Krom Samsungu se také dařilo firmě LG. Druhý kvartál roku 2016 je v rekordu. Jedná se o nejsilnější zisk za poslední dva roky. Meziročně vzrostl o neuvěřitelných 140%!

LG zlepšil odhad na výsledek provozního zisku v tomto druhém čtvrtletí. LG předpovídá nejvyšší provozní zisk od vstupu na trh chytrých telefonu v roce 2010.

LG může poděkovat svým televizím a domácím spotřebičům, ale komu nemůže poděkovat, tak to je právě chytrý telefon LG G5, kde jsou tržby mnohem nižší než byly očekávané. Je to možná dáno konkurencí Samsungu, kde tento rok opravdu zaválel a se svými Samsung Galaxy S7 porazil všechny své konkurenty.

Od LG to může zachránit ještě LG V10,

https://www.youtube.com/watch?v=ELD_6aeHGKQ

Pro koncové zákazníky je to jen a jen dobře, protože bez konkurence by si TOP výrobce dělal co chtěl a ceny by byly daleko někde jinde. Proto jsme i rádi za Huawei, HTC a je nám opravdu líto, pokud se některé z nich nedaří, protože tak se dělá prostor pro jednoho výrobce, který bude určovat ceny.