LG Q7 získalo certifikaci FCC

LG Q7 potřebuje svou certifikaci aby mohl jít na trh. Nicméně nedávno získal telefon certifikaci v Rusku a to zároveň s LG G7. Nicméně dnes se objevila informace, že FCC v US získalo certifikaci pro Q7. FCC je telekomunikační úřad, který uděluje licence veškerým výrobkům, aby mohly na trh v US. V tomto certifikátu se objevil model ZNFQ710TS. Nicméně stále […]

LG Q7 potřebuje svou certifikaci aby mohl jít na trh. Nicméně nedávno získal telefon certifikaci v Rusku a to zároveň s LG G7. Nicméně dnes se objevila informace, že FCC v US získalo certifikaci pro Q7.

FCC je telekomunikační úřad, který uděluje licence veškerým výrobkům, aby mohly na trh v US. V tomto certifikátu se objevil model ZNFQ710TS.

LG Q7 získalo certifikaci FCC

LG Q7 získalo certifikaci FCC

Nicméně stále jsme se nedozvěděli informace o specifikacích tohoto mobilního telefonu. V certifikaci se objevilo menu nastavení, což je asi tak vše. Není zde k dispozici ani velikost baterie.

Pokud to bude něco podobného jako G6 a Q6, tak můžeme očekávat levnější variantu G7 telefonu. Doufejme však, že LG se nerozhodne změnit nějak název na ThinQ7, protože právě „ThinQ“ v této chvíli dává opravdu všude.

Pravděpodobně velmi brzy obdržíme datum, kdy bude telefon plně představen a věříme, že to bude pecka.