LG Q9 a jeho přední panel

V září tohoto roku jsme mohli slyšet o novém telefonu pod názvem LG Q9, ale od té doby ticho po pěšině. Nicméně teď máme render tohoto telefonu, což značí, že společnost LG má v plánu vydat ještě další telefon. Jak můžeme vidět, tak na přední části vidíme parádní výřez v displeji a opravdu vysoký displej […]

5G chytrý telefon

V září tohoto roku jsme mohli slyšet o novém telefonu pod názvem LG Q9, ale od té doby ticho po pěšině. Nicméně teď máme render tohoto telefonu, což značí, že společnost LG má v plánu vydat ještě další telefon.

Jak můžeme vidět, tak na přední části vidíme parádní výřez v displeji a opravdu vysoký displej a neobvyklými tlačítky po stranách. Když se na tento render podíváme, tak nám docela připomíná telefon LG G7 Fit.

Podle informací má mít displej 6.1 palců s poměrem stran 19:9 a snímačem otisků prstů na zadní straně. Co se týče výkonu, tak má dorazit s čipem Snapdragon 660, 4GB RAM a 32 nebo 64GB interní úložiště. Vše záleží na variantě. LG  stále nemá telefon s Android 9 Pie. LG Q9 tak může být nováčkem.

LG Q9

LG Q9

Cena je stále neodhalena, ale pravděpodobně se zařadí mezi střední třídu mobilních telefonu pod 400$.

Zdroj