Vypnout reklamy

LG se možná chce vrátit na trh s tablety a to se starším čipem v tabletu G Pad 5. Uvidíme, jak to celé dopadne. Jestli to není jenom fake.

Jedná se o celkem zvláštní únik informací, protože LG je mimo trh s tablety přes dva roky a zároveň čip Snapdragon 821 je velmi starý na to, aby se takový tablet uvedl na trh. Nicméně podle všeho se má jednat o tablet G Pad 5.

LG G Pad 5
LG G Pad 5

Označení LM-T600L, kterým je právě tento tablet, tak obdrželo certifikaci od RRA v Jižní Koreji. Stejné modelové číslo bylo poskytnuto v jádru zdrojového kódu, který byl nahrán na LG servery. Je možné, že se chystá jakási US verze.

Dále jsou zde dvě různé baterie o velikosti 6000mAh a 8200mAh. To znamená, že by se mohlo objevit několik variant tabletu G Pad 5. Jedná se o certifikovaný tablet Google Play, který má pár zajímavých specifikací.

LG G Pad 5
LG G Pad 5

Specifikace tabletu

10.1 palcový 1920x1200px displej s Android 9.0 Pie. Tablet s podporou LTE a snímač otisků prstů. Nechybí ani Snapdragon 821, který je již tři roky starý se 4GB RAM a 32GB interním úložištěm.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)