Vypnout reklamy

Jedná se o celkem zvláštní únik informací, protože LG je mimo trh s tablety přes dva roky a zároveň čip Snapdragon 821 je velmi starý na to, aby se takový tablet uvedl na trh. Nicméně podle všeho se má jednat o tablet G Pad 5.

LG G Pad 5
LG G Pad 5

Označení LM-T600L, kterým je právě tento tablet, tak obdrželo certifikaci od RRA v Jižní Koreji. Stejné modelové číslo bylo poskytnuto v jádru zdrojového kódu, který byl nahrán na LG servery. Je možné, že se chystá jakási US verze.

Dále jsou zde dvě různé baterie o velikosti 6000mAh a 8200mAh. To znamená, že by se mohlo objevit několik variant tabletu G Pad 5. Jedná se o certifikovaný tablet Google Play, který má pár zajímavých specifikací.

LG G Pad 5
LG G Pad 5

Specifikace tabletu

10.1 palcový 1920x1200px displej s Android 9.0 Pie. Tablet s podporou LTE a snímač otisků prstů. Nechybí ani Snapdragon 821, který je již tři roky starý se 4GB RAM a 32GB interním úložištěm.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.