Vypnout reklamy

LG V30 bude mít tlakově citlivý displej TouchSense s propracovaným UI

Ne Samsung, ale LG plánuje představit displej, který bude citlivý na tlak doteku a to vše bude v novém telefonu LG V30. Podle všeho měl mít i telefon Note 8 tento displej, ale vypadá to, že zůstane u stylu Galaxy S8, kde je touto technologií vybavena jen určitá část displeje.

Nicméně LG představí takový displej, který bude mít citlivost na tlak doteku po celém displeji a bude tak moci konkurovat již Force Touch od Apple. Právě společnost Immersion, která stojí za vývojem technologie Force Touch se spojila s LG, aby vytvořili TouchSense na V30.

LG V30 a uživatelské rozhraní

LG V30 a uživatelské rozhraní

„Když toto všechno dáte dohromady – vysoká kvalita HD a pokročilých HD design věcí – tak máte další kreativní možnosti. LG má fantastický kreativní design tým, a ten právě nalezl fantasticky zajímavou cestu, jak tuto technologií využít. Vybudují perfektní UI s animací a přechody, které zlepší uživatelský dojem“

LG říká, že stisknutí tlačítka fotoaparátu na obrazovce vám dá pocit, že mačkáte fyzické tlačítko. Bude to velice zajímavé, jak tento displej citlivý na tlak bude fungovat.

Jak funguje Force Touch od Apple