Vypnout reklamy

LG V40 ThinQ oficiálně

Vydáno dne: 4.10.2018

Telefon LG V40 ThinQ je první telefon na světě, který disponuje širokoúhlým senzorem nebo zoom. Právě díky třem senzorům je tohleto všechno možné. K dispozici je totiž 107 stupňový ultra široký senzor, 78 stupňový standardní a 45 stupňový teleskopický. Nový vlajkový telefon tak zvládne 3x optický zoom. Fotoaparát Hlavní fotoaparát disponuje 12MPx senzorem a clonou […]

Telefon LG V40 ThinQ je první telefon na světě, který disponuje širokoúhlým senzorem nebo zoom. Právě díky třem senzorům je tohleto všechno možné. K dispozici je totiž 107 stupňový ultra široký senzor, 78 stupňový standardní a 45 stupňový teleskopický. Nový vlajkový telefon tak zvládne 3x optický zoom.

Fotoaparát

Hlavní fotoaparát disponuje 12MPx senzorem a clonou f/1.5 s optickým stabilizátorem obrazu, takže fotografie ve špatných světelných podmínkách budou lepší. Jedná se o první LG telefon, který nabízí dual Pixel automatické ostření.

LG V40 ThinQ

LG V40 ThinQ

Další dva senzory LG V40 ThinQ vám umožní fotografovat objekty ještě blíže, než-li předtím. Podle všeho je k dispozici 12MPx teleskopický senzor se clonou f/2.4 a 16MPx senzor pro širokoúhlé záběry.

Všechny tři kamery zvládají digitální stabilizací obrazu s HDR nahráváním. K dispozici je nahrávání ve 4K a 60fps. Nechybí ani 1080p při 240fps pro slow-mo videa.

Díky třem senzorům je možné využít funkci Triple Shot, díky které dokážete vytvořit video nebo gif tři obrázků. Je zde umělá inteligenci, která vám pomůže nastavit fotoaparát.

Displej

LG V40 ThinQ

LG V40 ThinQ

Co se týče displeje, tak je tady k dispozici 6.4 palcový FullVision displej s QHD+ rozlišením a podporou HDR10. Telefon má výřez.

Selfie fotoaparát disponuje 8MPx + 5 MPx senzory. Telefon je certifikován IP68, takže je vodě-odolný. Váží pouhých 169 gramů a je tak lehčí, než Galaxy Note 9 a iPhone XS Max. LG stále věří v drátových sluchátkách a poskytne tak uživatelů 32-bit QuadDAC. Telefon má také BoomBox reproduktory.

Čip a baterie

Nový LG V40 poběží na Android 8.1 Oreo a čipu Snapdragon 845 se 6GB RAM. Interní úložiště o velikosti 64GB lze rozšířit pomocí microSD.

Kapacita baterie je 3300mAh. LG podporuje rychlé nabíjení za pomocí bezdrátové nabíječky.

Dostupnost

LG V40 ThinQ bude dostupný v prodeji od 18. října a to v černé a modré barvě. Cena začíná na 900$.

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)
Tágy: