Vypnout reklamy

LG vydá LG G6 Plus a G6 Pro. Rozdíly minimální.

Je minimálně dva měsíce poté, co se LG G6 dostal na trh. Společnost LG se už dívá dále a plánuje nástupce. Podle všeho se však jedná o vylepšenou verzi pod názvy LG G6 Plus a G6 Pro. Avšak neočekávejte vylepšenou G6 s novým Snapdragon 835. LG G6 Plus bude mít podle všeho 128 GB interní […]

LG G6

Je minimálně dva měsíce poté, co se LG G6 dostal na trh. Společnost LG se už dívá dále a plánuje nástupce. Podle všeho se však jedná o vylepšenou verzi pod názvy LG G6 Plus a G6 Pro.

Avšak neočekávejte vylepšenou G6 s novým Snapdragon 835. LG G6 Plus bude mít podle všeho 128 GB interní paměti a bezdrátové nabíjení a G6 Pro bude mít zase polovičku úložného prostoru, co G6 Plus.

Další změnou je v cenách. G6 Plus má stát 890$ a G6 Pro 700$. Regulérní G6 stojí 800$.

Avšak do konce roku se má objevit LG V30, kde už bude pravděpodobně Snapdragon 835. Další low-end telefony se budou prodávat v sérií X a to z toho důvodu, aby nebyly zaměněny s high-end telefony.

Teď ale nechápeme jednu věc. Proč LG vydá nové LG G6 s názvem Plus  a Pro, když jsou rozdíly opravdu minimální. Podle všeho tyto telefony budou dostupné po celém světě, takže těchto verzích se dočkáme i my v ČR.