LG vyrábí své vlastní čipy pro chytré telefony

Ano je to tak. Firma LG se znovu rozhodla, že se pokusí vyrábět své vlastní čipy do svých telefonu. Spousta firem v oblasti mobilních telefonu se již snaží vyrábět své vlastní součástky, než aby je od někoho brala, protože ten, kdo ji součástky prodává, tak se většinou jedná o horší verzi. Firma LG si již […]

LG čip

Ano je to tak. Firma LG se znovu rozhodla, že se pokusí vyrábět své vlastní čipy do svých telefonu. Spousta firem v oblasti mobilních telefonu se již snaží vyrábět své vlastní součástky, než aby je od někoho brala, protože ten, kdo ji součástky prodává, tak se většinou jedná o horší verzi.

Firma LG si již vyrábí své vlastní displeje, takže teď chce ještě vlastní čipy. To bude mít za následek větší optimalizaci co se týče systém, UI a jejich čip. Může a na nemusí to přinést vyšší výkon.

Samsung i Huawei mají svůj vlastní čip

Samsung i Huawei mají svou vlastní čipovou sadu a pravděpodobně se jim to vyplácí, protože Samsung je 1. a Huawei na 3. pozici. 

LG by měla mít čipy pod jménem LG Kromax Processor a LG EPIK Processor. Nicméně pro LG je to ještě dlouhá cesta a kdo ví, jestli už příští rok ve vlajkových telefonu nalezneme čipy od LG.