Little Corner Tea House: Simulace čajovny plná dobrodružství

Užijte si relaxaci a dobrodružství ve hře Little Corner Tea House plné přípravy nápojů, zákaznických objednávek a tematických událostí.

Little Corner Tea House je neformální simulační hra, ve které si můžete připravovat oblíbené nápoje a mluvit s různými zákazníky, abyste si odpočinuli. Protagonistka Hana vede rohovou čajovnu a vaším úkolem je jí pomoci vyrábět nápoje, pěstovat suroviny a zažívat různá dobrodružství.

Hra nabízí skutečnou výsadbu a simulaci procesu růstu čajových rostlin. Budete se starat o každý aspekt pěstování a používat suroviny k výrobě různých nápojů pro zákazníky. Zábavný režim objednávání přináší hádanky a tipy od zákazníků, které musíte uhodnout a připravit jim správný nápoj. Hra také nabízí širokou škálu odemknutelných nápojů, pohlcující herní zážitek s hudbou a příběhy, bohaté sezónní události a možnost si vytvořit vlastní panenku a zdobit čajovnu.

Little Corner Tea House nabízí rozmanitá dobrodružství spojená s různými tematickými událostmi. Můžete se vydat na cestu do zábavního parku, Steampunk City, Řecké římské mytologie, Romantické renesance a mnoha dalších sezónních destinací. Každé dobrodružství přináší bohaté zdroje, které můžete využít ve hře.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Funkce
  • Zábava
4.2

Popis

Užijte si relaxaci a dobrodružství ve hře Little Corner Tea House plné přípravy nápojů, zákaznických objednávek a tematických událostí.