Liyue se rozrůstá ve verzi 4.4, Genshin Impact přináší zpět festival Lantern Rite

HoYoverse právě odhalil své plány pro budoucnost hry Genshin Impact s oznámením verze 4.4 nazvané Vibrant Harriers Aloft in Spring Breeze. Po Fontinalia Festivalu z předchozí aktualizace se další patch vrací…

Liyue se rozrůstá ve verzi 4.4, Genshin Impact přináší zpět festival Lantern Rite

HoYoverse právě odhalil své plány pro budoucnost hry Genshin Impact s oznámením verze 4.4 nazvané Vibrant Harriers Aloft in Spring Breeze. Po Fontinalia Festivalu z předchozí aktualizace se další patch vrací hráče zpět do Liyue na každoroční oslavu Lantern Rite. Navíc se tímto odemkne nová oblast s názvem Chenyu Vale, která se nachází severozápadně od této lokace.

Lantern Rite Festival 2024 v Genshin Impactu přináší téma draků jako prosperující přivítání do nového roku. Hráči se mohou těšit na několik nových miniher, událostí a výhodných nabídek, jako například nový outfit pro postavu Xingqui. Ganyu a Shenhe budou mít slevu na své kostýmy a cestovatelé si také mohou přijít na své, získají až 13 Intertwined Fate a dvě Fragile Resin jen za hraní.

Na konci článku přidáme FAQ s maximálně třemi body:

1. Jaké další události a minihry můžeme očekávat během Lantern Rite Festivalu?
2. Kde a jak mohu získat nový outfit pro Xingqui?
3. Kdy bude aktualizace 4.4 dostupná pro hráče?

V článku budeme zvýrazňovat klíčová slova, jako jsou HoYoverse, Genshin Impact, Lantern Rite Festival 2024, minihry, události, outfit, sleva, Intertwined Fate a Fragile Resin.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/genshin-impact/version-4-4-update/