Malý příběh na samolepky umožní změnit svět pomocí síly samolepek, brzy dostupný pro iOS a Android.

Ogre Pixel oznámil brzký vydání hry s názvem A Tiny Sticker Tale, která umožní hráčům ponořit se do útulného puzzle dobrodružství na iOS a Androidu. Tato hra, vyvinutá tvůrci Jumper Jon…

Malý příběh na samolepky umožní změnit svět pomocí síly samolepek, brzy dostupný pro iOS a Android.

Ogre Pixel oznámil brzký vydání hry s názvem A Tiny Sticker Tale, která umožní hráčům ponořit se do útulného puzzle dobrodružství na iOS a Androidu. Tato hra, vyvinutá tvůrci Jumper Jon a Lonesome Village, nabízí plnou podporu dotykového ovládání, takže se můžete těšit na vzrušující skutečné dobrodružství se samolepkami optimalizované pro mobilní zařízení.

V A Tiny Sticker Tale se můžete těšit i na pohodlný režim pro přenosný přístroj pro pohodlné hraní ve formátu na výšku. Zkrátka budete hrát za roztomilého oslíka Flynna, který bude zkoumat ostrov Figori během emocionální dvouhodinové cesty a postupně měnit svět samolepkou po samolepce. Budete přeměňovat předměty na samolepky a používat je k řešení puzzle ve různých úkolech, kdy potkáte nové přátele a pomáháte všem nejlepším způsobem, jaký znáte – samolepkami!

Na konci článku najdete také FAQ s maximálně třemi body. Abychom zdůraznili některá klíčová slova, jsou tučně napsána.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/a-tiny-sticker-tale/upcoming/