Marvel Future Fight představuje čtyři nové mutanti v nejnovější aktualizaci s tématem Goblin Queen

Netmarble právě oznámil vzrušující novou aktualizaci své populární superhrdinské hry Marvel Future Fight. Po předchozí aktualizaci inspirované druhou sezónou seriálu Marvel Studios‘ What If…? se nový patch zaměřuje na méně známé…

Marvel Future Fight představuje čtyři nové mutanti v nejnovější aktualizaci s tématem Goblin Queen

Netmarble právě oznámil vzrušující novou aktualizaci své populární superhrdinské hry Marvel Future Fight. Po předchozí aktualizaci inspirované druhou sezónou seriálu Marvel Studios‘ What If…? se nový patch zaměřuje na méně známé hrdiny, kteří se připravují na boj proti mutacím Goblin Queen. Hráči se mohou těšit na různorodý obsah v podobě nových hrdinů, epické mise a vylepšení úrovně postav.

Do Marvel Future Fight se v této nejnovější aktualizaci přidává celkem čtyři noví hrdinové. Na seznamu figuruje Havok, Exodus, Hope Summers a Madelyne Pyror. Jasně je vidět, že aktualizace se zaměřuje na mutanty, protože i Rachel Summers dostává nový kostým. Pokud vás zajímá, jak se tyto postavy řadí mezi ostatní hrdiny, podívejte se na tento seznam úrovní MFF pro více informací.

FAQ:

1) Jaké další změny přináší tato aktualizace kromě nových postav?
V rámci této aktualizace mohou hráči očekávat také další obsah jako epickou misi a vylepšení úrovně postav.

2) Kdy bude aktualizace Marvel Future Fight dostupná ke stažení?
Datum vydání aktualizace zatím nebylo oznámeno, ale očekává se, že bude dostupná v nejbližší době.

3) Kde mohu najít více informací o hře Marvel Future Fight?
Pro více informací o hře Marvel Future Fight můžete navštívit oficiální webové stránky Netmarble nebo si stáhnout mobilní aplikaci hry.

Tato aktualizace do Marvel Future Fight slibuje nabitý obsah a nové možnosti pro hráče. Uvidíme, jak se noví hrdinové postaví proti Goblin Queen a jaký bude jejich dopad na herní prostředí. Buďte připraveni na další epické dobrodružství v jedné z nejoblíbenějších superhrdinských her na mobilních zařízeních.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/marvel-future-fight/goblin-queen-update/