Vypnout reklamy

microSD Express oznámen s rychlostí 985MB/s

Vydáno dne: 27.2.2019

Karta microSD Express představena a dosahuje rychlosti až 985 MB/s. Nicméně v této chvíli není žádná podpora v mobilních telefonech.

Po méně než roce co byl standard SD Express oznámen, tak rychlá PCIe – založená technologie přichází do microSD formy. Bude využívat druhou řadu pinů k aktivaci konektivity NVMe v1.3.

Super rychlá Express karta
Super rychlá Express karta

Navíc karta spotřebovává méně energie, než klasická microSD karta a zároveň je rychlejší. Navíc Express standard je výborný v oblasti multitaskingu, takže přesouvání aplikací na externí úložiště nebude mít zpomalovací účinek a telefon stále poběží rychle. K dispozici máme video, kde je tento standard představen.

Avšak máme pro vás špatnou zprávu. Jelikož microSD Express standard potřebuje k chodu extra UHS-II piny, tak v telefonech ji zatím neuvidíme. Zároveň nevíme, jestli se výrobci telefonu rozhodnout upgradovat své sloty.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Samsung ISOCELL Vizion 3D ToF senzor
Samsung ISOCELL Vizion

Samsung ISOCELL Vizion 3D ToF senzor k dispozici. U nového telefonu Galaxy S21 bude pravděpodobně nový ToF senzor od Samsungu.

Portál darujnotebook pro zajištění distanční výuky na školách
Darujnotebook

Portál darujnotebook pro zajíštění distanční výuky na školách. Je zde seznam škol, které IT techniku potřebují. Lze jim vybavení darovat Přečíst si více

Facebook a Instagram čelí žalobě kvůli špehování uživatelů
Instagram Reels

Instagram "chybou" používal kameru v telefonech iPhone a nyní tak Facebook čelí žalobě. Píše se v ní právě o této Přečíst si více

Xiaomi Mi 10T Pro a Mi 10T již zítra v prodeji
Xiaomi Mi 10T

Xiaomi Mi 10T je oficiálně představen, ale dorazí na český trh právě zítra a my sepisujeme to nejd;uležitější, co byste Přečíst si více

Tágy: