Microsoft pronikne se svou umělou inteligencí pro vyhledávač Bing na mobilní telefon a Skype

Microsoft pronikne se svou umělou inteligencí pro vyhledávače Bing i na mobilní telefony. Vyhledávání tak bude ještě jednodušší.

Je to již měsíc, co firma Microsoft do svého vyhledávače umístila umělou inteligenci, kde stačí podat požadavek tak, jak se ptáte normálně člověka. Tedy už nejde o klíčová slova, ale klasicky se zeptáte podobně, jak byste se zeptali člověka.

Novinka v podobě umělé inteligence bude k dispozici v aplikaci Bing na Androidu a iOS. Někteří uživatelé jsou již pozvání do tzv. preview verze této funkce. Nemají tedy AI úplně všichni. Můžeme však vidět, jak taková konverzace funguje a jak si s dotazy umělá inteligence poradí.

Výhodou je, že můžete příkazy zadávat i hlasově a nemusíte je psát. Podobnou funkci můžete také mít přes aplikaci Microsoft Edge, která je dostupná na Androidu a iOS.

Pokud používáte Skype, tak i tady bude možnost si pohovořit s touto formou inteligence. Lze s ní komunikovat 1 na 1 nebo ji přidat do skupiny. Výhodou je, že umělá inteligence dokáže hovořit ve více jak 100 jazycích.

Umělá inteligence od Microsoftu je odpovědí právě na chatbota u ChatGPT. Ta také dokáže srozumitelně, inteligentně odpovídat a dodávat veškeré informace.