Vypnout reklamy
10.10.2019

Microsoft Surface Earbuds s integrací Office 365

Microsoft se také rozhodl, že vydá do konce tohoto roku bezdrátové sluchátka Surface Earbuds. Nová sluchátka budou mít 8 hodinovou výdrž.

S nabíjecím pouzdrem, které můžete nosit kdekoliv sebou, tak pokryje plně celé nabití, takže sluchátka vydrží celých 24 hodin . Surface Earbuds podporují Android Fast Pair (sluchátka budou automaticky rozpoznaná, když se přiblížíte se svým android telefonem. Párování je jednoduché a na jedno kliknutí) a Windows Swift Pair (stejný způsob, jako u Android Fast Pair). Ovládání je za pomocí gest nebo hlasových příkazů.

Podle všeho mají duální mikrofón a integraci Spotify (jak integrace vypadá nebylo řečeno). Skrz sluchátka můžete například posunou slide v PowerPointu, pokud máte předplatné Microsoft Office 365 a překládat text do 60+ jazyků.

Tato sluchátka budou dostupná na konci roku za 249$ a tedy okolo 6000,- Kč.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.