Microsoft Teams přichází s novým nástrojem na úpravu pozadí pomocí umělé inteligence, který vylepší vaše reálné prostředí

Microsoft přišel s novým nástrojem, který využívá umělé inteligence k vylepšení pozadí na videohovorech. Díky boomu videokonferencí způsobenému pandemií se oblíbené aplikace pro videohovory jako Microsoft Teams začaly pyšnit pokročilými funkcemi...
Microsoft Teams přichází s novým nástrojem na úpravu pozadí pomocí umělé inteligence, který vylepší vaše reálné prostředí

Microsoft přišel s novým nástrojem, který využívá umělé inteligence k vylepšení pozadí na videohovorech. Díky boomu videokonferencí způsobenému pandemií se oblíbené aplikace pro videohovory jako Microsoft Teams začaly pyšnit pokročilými funkcemi jako rozmazání pozadí nebo jeho výměna, čímž proměnily naše domovy ve všechno od klidných pláží po rušné městské panoramata. Bohužel, ty virtuální pozadí často vypadají tak uměle, jak skutečná jsou. Naštěstí Microsoft přišel s novým nástrojem využívajícím umělou inteligenci, který se zbavuje nevkusných virtuálních pozadí a místo toho používá AI k vylepšení vašeho skutečného prostředí, ať už vypadá jakkoliv chaoticky.

Tento nový nástroj je součástí služby Microsoft Teams a nabízí uživatelům širokou škálu možností, jak vylepšit jejich pozadí. Stačí jednoduše zapnout funkci a nechat umělou inteligenci udělat svou práci. Můžete si být jisti, že vám žádné virtuální pozadí nezkazí vzhled videokonference. Namísto toho se vaše skutečné prostředí promění díky umělé inteligenci v něco mnohem hezčího a autentičtějšího.

Například když jste na pracovním videokonferenčním hovoru a nemáte čas uklidit si pracovní stůl, nový nástroj dokáže nejen rozmazat pozadí, ale také ho vylepšit a dát mu dojem řádu a organizovanosti. Nebo možná chcete být na videohovoru z domova, ale nemáte ideální prostředí. AI dokáže vylepšit vaše obývací pokoj do podoby luxusního hotelu, aby vaši kolegové neměli ani tušení, že jste ve skutečnosti doma.

Microsoft tento nástroj vyvinul s cílem poskytnout uživatelům lepší zážitek z videokonferencí a zlepšit celkovou kvalitu obrazu. Umělá inteligence je schopná rychle a efektivně rozpoznat objekty na pozadí a upravit je tak, aby vypadaly co nejpřirozeněji. Není třeba se starat o to, že by AI udělala nějakou chybu a upravila něco, co neměla.

Tento nový nástroj od Microsoftu je skvělým příkladem toho, jak umělá inteligence může být využita k vylepšení našeho každodenního života. Uživatelé aplikace Microsoft Teams teď mají k dispozici ještě lepší nástroj pro videokonference, který jim umožňuje vypadat profesionálně a autenticky bez nutnosti utrácet za moderní virtuální pozadí.

FAQ:

1. Jak funguje nový nástroj od Microsoftu?

– Nový nástroj využívá umělou inteligenci k rozpoznání a úpravě objektů na pozadí videokonference.

2. Lze tento nástroj použít i na mobilním zařízení?

– Ano, nový nástroj je dostupný pro aplikaci Microsoft Teams pro

Zdroj: https://www.androidpolice.com/microsoft-teams-ai-background-cleanup/