Vypnout reklamy

Máme tady uzavřenou beta verzi pro hru Minecraft Earth. V této hře budete mít rozšířenou realitu a veškeré kostičkový svět v tom reálném.

Minecraft Earth se již blíží ke svému vydání. Pokud se už nemůžete dočkat nové android hry od Microsoftu, tak máme možnost se přihlásit do uzavřené beta verze.

Pro ty z vás, kteří ještě neví, co to Minecraft Earth je, tak tady máme informace. Jedná se o rozšířenou realitu podobně jako u hry Pokémon GO. Avšak ve hře Minecraft Earth budete stavět různé objekty. To vše v reálném světě. Skrz svůj telefon toho uvidíte mnohem více a právě to je ten váš svět.

Zaregistrujte se do nové hry Minecraft Earth v uzavřené betě. Je potřeba mít telefon se systémem Android 7 nebo novějším a zároveň se musíte přihlásit v Microsoftu nebo Xbox Live.

Pokud tedy máte zájem, tak zde je oficiální odkaz.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.