Minecraft sleva pro mobilní zařízení – 15 let od vydání

Minecraft, populární hra od Mojangu, není třeba nikomu dlouze představovat. Minecraft je možná jednou z nejdůležitějších her všech dob a nyní můžete oslavit její 15. výročí výhodným nákupem na mobilních zařízeních….

Minecraft sleva pro mobilní zařízení - 15 let od vydání

Minecraft, populární hra od Mojangu, není třeba nikomu dlouze představovat. Minecraft je možná jednou z nejdůležitějších her všech dob a nyní můžete oslavit její 15. výročí výhodným nákupem na mobilních zařízeních. K oslavě můžete získat Minecraft ve slevě až 70% na iOS App Store a Google Play, což vám umožní vzít si široký svět survival craftingu kamkoliv jdete. Na Google Play je nyní cena snížena z 6,99 $ na pouhých 1,99 $.

A co s tím získáte? No, musíme snad popisovat, co Minecraft je? Originální (ano, víme o dalších verzích) survival-craftingová hra vás uvede do procedurálně generovaného světa plného bloků, nepřátel, surovin a mnohem víc k objevování. Přežijte noc, bojujte s draky a stavte si vlastní domov, tvrz nebo hrad. Možnosti jsou skoro doslova nekonečné.

Pokud jste fanoušci Minecraftu nebo jste se o této hře jen slyšeli, nyní je ta správná chvíle ji zkusit. Sleva až 70% je jedinečná příležitost k získání této ikonické hry za skvělou cenu. Ať už jste nováčci nebo zkušení hráči, Minecraft vás určitě nadchne svou rozmanitostí a kreativitou.

– **FAQ**
1. Jak dlouho bude probíhat tato sleva na Minecraft?
Sleva k oslavě 15. výročí je k dispozici omezený čas, proto neváhejte a získejte svou kopii co nejdříve.
2. Jaké jsou hlavní rysy hry Minecraft?
Minecraft nabízí hráčům možnost objevovat procedurálně generované světy, stavět struktury z bloků a bojovat s nepřáteli. Hra dává hráčům volnost vyjádřit svou kreativitu a přežít v náročném prostředí.
3. Kde si mohu zakoupit Minecraft se slevou?
Minecraft se slevou až 70% je k dispozici na iOS App Store a Google Play za zvýhodněnou cenu. Buďte rychlí a nezmeškejte tuto skvělou nabídku.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/minecraft/is-15-and-on-sale/