MIUI 9 s Game Speed Booster

MIUI 9 aktualizace byla oznámená v červenci. Do světa se pak aktualizace dostala 2. listopadu. Xiaomi řeklo, že celkem 40 zařízení tuto poslední aktualizaci dostanou a to včetně telefonu z roku 2012. Jedna z novinek, kterou MIUI9 má, tak to je chytrá optimalizace, díky niž běží systém mnohem rychleji a dokáže tak zvednou výkon ve […]

MIUI 9

MIUI 9 aktualizace byla oznámená v červenci. Do světa se pak aktualizace dostala 2. listopadu. Xiaomi řeklo, že celkem 40 zařízení tuto poslední aktualizaci dostanou a to včetně telefonu z roku 2012.

Jedna z novinek, kterou MIUI9 má, tak to je chytrá optimalizace, díky niž běží systém mnohem rychleji a dokáže tak zvednou výkon ve hrách. Test probíhal na Redmi Note 5A, ale tato funkce běží na kterémkoliv telefonu se stabilní MIUI9 ROM.

Bezpečnostní aplikace Xiaomi je zde proto, aby vyčistila vyrovnávací paměť a otestovala veškeré bezpečnostní hrozby, nicméně když sjedete dolů, tak uvidíte „Gaming speed boost“. S touto technologií dokážete vyčistit paměť a také přiřadí více výkonu vybrané hře, kterou si do aplikace vyberete. Máte možnost si vypnout veškeré aplikace, funkce telefonu cokoliv budete chtít.

Hra pak poběží opravdu rychleji, ale některé čipy se mohou začít přehřívat.