Vypnout reklamy

V této hře budete vytvářet nové pomůcky, budovat a následně i jezdit po zvířátkách, které ve hře najdete. Jedná se o Asijskou hru, takže takhle i vypadá.

Jedná se o roztomilou hru, která je exkluzivně na mobilní telefony v Minecraft stylu. Ano, hra je dostupná i na Steam, takže tak úplně exkluzivně není, ale mezi mobilními hrami je hra pouze na Android nikoliv iOS.

Jedná se v podstatě o Minecraft, ale je v provedení online. Budete sbírat jednotlivé bloky, přesouvat je a snažit se vytvořit několik pomůcek, nábytků a dalších věcí.

Vytvořte si svůj domov a neustále ho upravujte. Chytejte zvířátka a jezděte na nich. Můžete dokonce obletět celý svět. Je to trošku bláznovství, ale co byste čekali od Asijské hry. Pojďme na to.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Islet Online : Craft Online
Price: To be announced

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.