Vypnout reklamy

Jedná se o povedenou MMORPG hru, ve které budete bojovat proti různorodým nepřátelským jednotkám. Každý hráč disponuje svou vlastní umělou inteligencí nebo si zahrajte online s ostatními bojovníky. K dispozici je dynamický postup hrou, kde získáváte stále nové bojové schopnosti, rozdělujete se do týmu a využíváte veškerých možností k tomu, abyste se dostali co nejdále. […]

Jedná se o povedenou MMORPG hru, ve které budete bojovat proti různorodým nepřátelským jednotkám. Každý hráč disponuje svou vlastní umělou inteligencí nebo si zahrajte online s ostatními bojovníky.

K dispozici je dynamický postup hrou, kde získáváte stále nové bojové schopnosti, rozdělujete se do týmu a využíváte veškerých možností k tomu, abyste se dostali co nejdále.

Tato hra disponuje 3D grafikou, kde je k dispozici na 5 různých tříd. Je potřeba porazit své protivníky a získat unikátní kostýmy a zbraně. Hra je bohatá na multiplayer, takže je zde k dispozici několik možných interakcí.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.