Vypnout reklamy

Hra na mobil IZANAGI

Vydáno dne: 8.4.2015

Zahrajte si novou android hru, ve které se stanete nejsilnějším ninjou. Bojujte proti několika monstrům a velmi silným hrdinům. Chraňte civilisty před zlem. Musíte najít cestu k několika místům, kde se setkáte s velmi zajímavými charaktery. Dělejte úkoly, které vám zadávají, a získejte ocenění. Vytvořte si svého vlastního hrdinu a vydejte se do boje. Jedná se […]

Zahrajte si novou android hru, ve které se stanete nejsilnějším ninjou. Bojujte proti několika monstrům a velmi silným hrdinům. Chraňte civilisty před zlem. Musíte najít cestu k několika místům, kde se setkáte s velmi zajímavými charaktery. Dělejte úkoly, které vám zadávají, a získejte ocenění. Vytvořte si svého vlastního hrdinu a vydejte se do boje.

Jedná se o hru pro více hráčů, takže nehrajete se žádným počítačem ale s reálnými hráči z celého světa. Každý hrdina má své unikátní schopnosti, takže si zvolte podle toho, co vám nejvíce vyhovuje.

Nezapomínejte také, že tento hrdina se dá vylepšovat a díky tomu dostanete nové možnosti v boji. Hra nabízí zajímavý příběh ohrožených vesničanů, skvělé grafické zpracování a také přes 100 různých úkolů, které dostáváte od lidí.

Shrnutí hry:

Pokud vás baví různé online RPG hry, tak věřte, že nebudete zklamání. Navíc je úplně zadarmo. Je vyrobena v Japonsku, takže je také i takový styl hry. Pokud jste někdy hráli Lineage nebo World of Warcraft, tak toto vás bude také bavit.

[wp-review]

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Tágy: