Monster Hunter nyní naznačuje počávání Starších draků v nejnovější plánce.

Monster Hunter Now odhalil svůj nejnovější road map. Během března bylo představeno několik nových monster, a jak se blíží léto, čekají nás některé tajemné přídavky. Jedním z nich je dlouho očekávaná…

Monster Hunter nyní naznačuje počávání Starších draků v nejnovější plánce.

Monster Hunter Now odhalil svůj nejnovější road map. Během března bylo představeno několik nových monster, a jak se blíží léto, čekají nás některé tajemné přídavky. Jedním z nich je dlouho očekávaná kategorie **Elder Dragon**, která má dorazit v červnu. Pro mnoho dlouholetých fanoušků Monster Hunter to bude skvělá událost, jelikož důležitost těchto bytostí je nezaměnitelná.

Pokud nevíte, co přesně Elder Dragon je, není se čeho stydět. **Elder Dragon** je v podstatě jakékoliv monstrum, které nespadá do fantaskní ekologie světa Monster Hunter. Zatímco většina příšer, se kterými se střetnete, má své místo v fiktivní potravní síti, **Elder Dragon** jsou spíše nepřirozenými nepřáteli tak starými, že jejich místo v přírodě již dávno zaniklo.

Na co se můžeme těšit v nadcházejících měsících? To je prozatím tajemství. Nicméně tento přídavek **Elder Dragon** má potenciál být opravdovým skvostem pro fanoušky série. Bude zajímavé sledovat, jak tito nebezpeční tvorové obohatí již tak bohatý svět Monster Hunter.

FAQ:
1. Co je to Elder Dragon v Monster Hunteru?
– Elder Dragon je kategorie monster, která nezapadá do běžné ekologie světa Monster Hunter a jsou považovány za nepřirozené nepřátele.
2. Proč je příchod Elder Dragon tak důležitý pro fanoušky Monster Hunteru?
– **Elder Dragon** jsou považovány za jedny z nejnebezpečnějších bytostí v sérii a mají klíčovou roli ve světě hry.
3. Jak bude vypadat příchod Elder Dragon do hry?
– Příchod **Elder Dragon** bude doprovázen speciálními misemi a událostmi, aby byl zajištěn epický zážitek pro hráče.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/monster-hunter-now/elder-dragon-tease/