Vypnout reklamy

Monster Hunter nyní rozšiřuje rozsah lov-a-thonu

Chystáte se na lov monster ve hře Monster Hunter Now? Pak se máte na co těšit! Společnost Niantic, která stojí za touto AR hrou inspirovanou populární franšízou Monster Hunter, nedávno oznámila…

Monster Hunter nyní rozšiřuje rozsah lov-a-thonu

Chystáte se na lov monster ve hře Monster Hunter Now? Pak se máte na co těšit! Společnost Niantic, která stojí za touto AR hrou inspirovanou populární franšízou Monster Hunter, nedávno oznámila nové změny v multiplayerových honbách nazvaných ‚hunt-a-thon‘. Tyto změny by měly výrazně usnadnit hráčům spojení s ostatními lovci tím, že rozšíří dosah, který zkontaktuje jiné lovce k účasti ve hře.

Konkrétně se změny týkají rozšíření dosahu, který propojuje různé Hunt-a-thon body ve vzdálenějších oblastech. Původně jste museli být poblíž bodu hunt-a-thon, abyste se mohli zapojit, ale tím, že se tyto body umístí dál, se Niantic snaží řešit problémy s nedostatečným zapojením hráčů do této mechaniky.

Pokud jste tedy měli problémy najít spoluhráče pro lov monster, může být tato nová funkce přesně to, co jste potřebovali. Nebojte se zkoušet novinky a využít širší možnosti spojení s ostatními hráči!

FAQ:
1. Jak mohu využít nového rozšíření dosahu hunt-a-thon bodů?
– Stačí se přiblížit k libovolnému hunt-a-thon bodu ve hře a aktivovat ho. Nyní budete mít větší šanci spojit se s lovkyněmi a lovci z dalších oblastí.

2. Jsou nějaká omezení pro využití nových změn hunt-a-thon?
– Zatím nebyla oznámena žádná specifická omezení pro tuto novou funkci. Vyzkoušejte ji a uvidíte, jak vám pomůže v hledání spoluhráčů!

3. Jaké další novinky můžeme očekávat v blízké budoucnosti ve hře Monster Hunter Now?
– Podle informací od vývojářů hry se připravují další aktualizace zaměřené na zlepšení herní zkušenosti hráčů. Sledujte oficiální kanály a buďte v obraze!

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/monster-hunter-now/expands-huntathon-range/