Motorola Moto G6 Plus na Geekbench

Motorola Moto G6 Plus se nedávno se objevil s Android 8.1 Oreo (záři 2018), ale teď jde vidět, že Motorola již testuje nejnovější verzi Android 9 Pie. Telefon za atraktivní cenu se systémem Android 9 Pie. Moto G6 Plus byl viděn v populárním testu Geekbench, kde již běžel na Android 9 Pie. Motorola Moto G6 Plus […]

Moto G6, Play, Plus

Motorola Moto G6 Plus se nedávno se objevil s Android 8.1 Oreo (záři 2018), ale teď jde vidět, že Motorola již testuje nejnovější verzi Android 9 Pie. Telefon za atraktivní cenu se systémem Android 9 Pie.

Moto G6 Plus byl viděn v populárním testu Geekbench, kde již běžel na Android 9 Pie. Motorola Moto G6 Plus je Android One telefon, který je součásti série Moto G6 ze Září 2018. Byl součásti představení Moto G6, Moto G6 Plus. Moto G6 Plus byl nejvyšší model této řady. Tato série byla před-určena pro velký úspěch. Důvodem je kombinace parádní specifikace a atraktivní ceny. Všechny telefony Moto G6 série dorazily s Android 8.1 Oreo.

Motorola tak testuje další operační systém Android 9 Pie. Test probíhá podle všeho na Motorola Moto G6 Plus, ale je zde pár anomálií. V testu běží na Snapdragon 660 s frekvencí 2.21GHz. Moto G6 Plus v České republice je dostupný se Snapdragon 630.

Dále Moto G6 Plus v testu běží se 4GB RAM, což je zase správně, protože na Alza.cz je se 4GB RAM. Jedná se tedy asi o nějakou variantu, která není na CZ trhu.

Zdroj