Vypnout reklamy

Motorola Moto X (2016)

Vydáno dne: 27.4.2016

Nová Motorola (patří firmě Lenovo) s produktovým číslem XT1650 byla nalezena v testu na GeekBench. Teď záleží, jak moc je test pravý. Kódové jméno “Sheridan” by mohlo patřit právě Motorole Moto X 2016. Motorola Moto X 2016 by tedy měla mít specifikace: Snapdragon 820 se čtyřjádrovým procesorem Adreno 530 4 GB RAM Android 6.0.1 Zákazníci […]

Nová Motorola (patří firmě Lenovo) s produktovým číslem XT1650 byla nalezena v testu na GeekBench. Teď záleží, jak moc je test pravý. Kódové jméno “Sheridan” by mohlo patřit právě Motorole Moto X 2016.

Motorola Moto X 2016 by tedy měla mít specifikace:

  • Snapdragon 820 se čtyřjádrovým procesorem
  • Adreno 530
  • 4 GB RAM
  • Android 6.0.1

Zákazníci si budou moci vybrat z 32 GB verze a 64 GB verze. Začátek prodeje pravděpodobně 9. Června. Je tady možnost i toho, že bude přednainstalovaný Android N, protože prodej začne po Google I/O konferenci.

 

 

Motorola Moto X (2016)  specifikace - test z GeekBench

Motorola Moto X (2016) specifikace – test z GeekBench

 

Další zajímavé příspěvky
Motorola One Fusion+ specifikace

Nový telefon Motorola One Fusion+ bude k dispozici již velmi brzy. Podle ověřeného zdroje máme i specifikace těchto telefonu.

Motorola Edge+ logo k vidění na fotografií
Motorola Edge +

Motorola Edge+ logo k vidění na fotografií. Nový vlajkový telefon společnosti Motorola by mohl dorazit velmi brzy.

Motorola bude mít telefon se stylusem, ale nebude to konkurence Note 10 a S Pen
Motorola

Nový telefon od firmy Motorola bude mít stylus, ale ten nebude tak dobrý, jako od Samsungu. Motorola míří do segmentu Přečíst si více

Motorola Edge+ klíčové specifikace
Motorola Edge+

Klíčové specifikace nového telefonu Motorola Edge+ jsou k dispozici. Pojďme se podívat, co si pro nás Motorola přichystala.

Tágy: