Vypnout reklamy

Motorola Razr je tady se 6.2 palcovým displejem

Vydáno dne: 21.11.2019

Nový telefon Motorola Razr je tady se 6.2 palcovým displejem. Telefon se dá složit a přitom vidíte nejdůležitější informace na displeji.

Určitě si pamatujeme klasický telefon Motorola Razr V3. V dnešní době, kdy jsou skládané telefony na vzestupu, tak se představuje nový telefon Motorola Razr se 6.2 palcovým displejem.

Nicméně specifikace tohoto telefonu není až tolik zajímavá. Razr telefon běží na čipu Snapdragon 710 a má 6 GB RAM a 128GB interní úložiště. Dále jsou tady dvě kamery. Jedná je na vnější straně a druhá na vnitřní.

Fotoaparát

Fotoaparát disponuje 16MPx senzorem se clonou f/1.7 s elektronickým stabilizátorem obrazu, Dual Pixel automatické ostření, laserové automatické ostření a to vše za podpory duálního LED blesku.

Selfie kamera má 5MPx se clonou f/2.0 a je bez blesku, ale displej by měl tvář osvětlit bez problému.

Dobrou věcí je i to, že nemusíte otevírat telefon, abyste se podívali, jestli vám někdo nevolal nebo si udělali selfie, jelikož je tady malý displej při zavřeném displeji.

Motorola Razr disponuje 2510 mAh baterií a má nabíječku 15W TurboPower. K dispozici bude s Android Pie a očekávaná cena je 1500$.

Zdroj

Buroň Tomáš
Tágy: