Vypnout reklamy

Jedná se o sci-fi android hru, ve které si můžete před-registrovat předběžný přístup. Ve chvíli, kdy ji vývojáři vydají, tak se vám objeví notifikace. Jedná se o online hru pro více hráčů.

V této hře se ocitáte na planetě Utopia, kde vládnou milionáři a vlastně celý tento svět míří do záhuby. Zahrajte si za kapitána Blake, který se musí postarat o to, aby nastal mír.

Nicméně není to jednoduché, tak jak už to ve hrách bývá a je potřeba takticky bojovat. Svou cestu nemůžete prorazit pouze tím, že budete všude střílet, ale musíte postupnými krůčky dobývat jednotlivé území. K dispozici navíc máte spoustu zbraní.

Zahrajte si skvělou hru pro jednoho hráče a bojujte i v co-op módu se svým kamarádem nebo právě pojďte do hry pro více hráčů.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.