Může to být oficiální render Galaxy S8?

Ve čtvrtek a v pátek se dostalo na internet spoustu informací ohledně přicházejicího telefonu Galaxy S8 a to včetně specifikací. Tentokrát na se na internet dostala fotografie, která se tváří jako oficiální render nového telefonu Samsung Galaxy S8. Když teď porovnáte fotografii, kterou jsme zveřejnili ve čtvrtek a podíváte se na tuto, tak se opravdu velmi […]

Samsung Galaxy S8 Render

Ve čtvrtek a v pátek se dostalo na internet spoustu informací ohledně přicházejicího telefonu Galaxy S8 a to včetně specifikací. Tentokrát na se na internet dostala fotografie, která se tváří jako oficiální render nového telefonu Samsung Galaxy S8.

Když teď porovnáte fotografii, kterou jsme zveřejnili ve čtvrtek a podíváte se na tuto, tak se opravdu velmi podobají. Fotoaparát na zadní straně je hned vedle snímače otisků prstů.

Samsung Galaxy S8 render

Samsung Galaxy S8 render

Když se podíváte na renderu na přední část telefonu, tak by zde mělo být plnohodnotný skleněný panel, ale vypadá to že není. Teď záleží, co bude pravda.

Stále se nemůžeme dočkat 29. března, kdy je naplánována událost, kde se bude telefon rozbalovat a představovat. Následně 21. dubna půjde do prodeje.

Specifikace telefonu si můžete přečíst zde.