Vypnout reklamy

MWC 2018: Jaký herní telefon by se mohl představit?

MWC 2018

Vše začne v pondělí 26. února. Nicméně již 25. února začne představení nového telefonu Samsung Galaxy S9. MWC 2018 potrvá až do 1. března. Proč by vás MWC 2018 mělo zajímat? Představí se zde vlajkové telefony různých společnosti a většina z nich by se dala zařadit mezi výkonné telefony pro mobilní hraní.

Samsung Galaxy S9

Co by to bylo za MWC bez Samsungu. Nicméně minulý rok tam Samsung nebyl a nový telefon představil o měsíc později. Podle veškerých informací má být Galaxy S9 velice výkonný telefon a v něčem i předbíhá výkon nového iPhone X. Tento telefon je totiž vybaven čipem Snapdragon 845.

Samsung také vylepšil svou pozici snímače otisků prstů a konečně ho implementoval pod fotoaparát nikoliv vedle fotoaparátu.

Galaxy S9

Galaxy S9

Motorola Moto G6

Nejedná se o nejdražší telefon na MWC. Můžete si však zahrát hry i na telefonu za pár tisícovek. Díky nižším výrobním nákladům se mohou těšit dobrým hrám i hráči z nižšího segmentu.

Sony Xperia XZ2 / Pro

Sony nadále bojuje za vytvoření špičkového chytrého telefonu. Společnost dominuje v oblasti fotoaparátu nebo herních konzolí, ale s mobilními telefony pokulhává. Právě Sony Xperia XZ2 a XZ2 Compact s Pro verzi, by měly být další pokus společnosti vyhrát přes veškerý dav Samsung Galaxy / iPhone.

Sony Xperia XZ2

Sony Xperia XZ2

Telefon má dokonalejší design, snímač otisků prstů na zadní straně.

LG G7

LG už několikrát zažila pozitivní reakce na svůj mobilní telefon. Nicméně tento rok LG změnila strategii a svůj telefon odhalí o něco později. Dokonce jsou spekulace, že LG G7 se nebude nazývat LG G7. Na MWC se tento telefon neobjeví.

Objeví se místo něho vylepšená verze LG V30, tedy LG V30S.

Nokia 7 a 8

Překvapení z loňského roku byla Nokia. Firma HMD si vzala pod křídla výrobu telefonu Nokia a prodeje se ji docela daří. Na trh vstoupily modely Nokia 5,6,7,8 a byly s čistým Androidem. Na MWC 2018 má společnost představit nové záběry Nokia 7 (případně Nokia 7+) a Nokia 8.

Nokia 8 může přijít se zakřivením a přesunem zpět k OLED displejům.

Nokia 7

Nokia 7