Najdeš úlisného Ilanga?

Vítejte ve vesnici Koji, kde se šibalský iLLANG dostal do velkých problémů. Ale nebojte se, je čas se spojit a ukončit jejich nepátele. Tento sociální deduktivní hra vám pomůže společně najít…

Najdeš úlisného Ilanga?

Vítejte ve vesnici Koji, kde se šibalský iLLANG dostal do velkých problémů. Ale nebojte se, je čas se spojit a ukončit jejich nepátele. Tento sociální deduktivní hra vám pomůže společně najít šibalského „Illang“ (vlka), který se skrývá mezi obyvateli vesnice.

A teď se pojďme věnovat kompatibilitě. Nehraje žádnou roli, jestli hrajete na iOS, Androidu, PlayStation 5, Nintendo Switch nebo Xbox Series X|S; můžete se spojit na různých platformách a přepínat mezi zařízeními.

Spolupracujte s až 20 hráči na odhalování stop a staňte se obyvatelem Koji! Vyberte si ze 19 jedinečných postav, upravte je a nedejte se oklamat vzhledem! Dokonce i detektiv Rin by mohl být Illang! A hrajte s kýmkoli, kdekoli a vždy pokračujte tam, kde jste přestali na jakémkoli zařízení!

Přežijte noc a omráčte Illangy! Když polovina vašich spoluobčanů padne, noc se zbarví do červena. Je to vaše šance zazářit jako obyvatel vesnice! Chytněte svůj spolehlivý kladivo a srazte jím podezřelé hráče. Paměťte si, že omráčení je klíčem k jejich záhubě! Poté, co omráčíte podezřelého Illanga, zmizte ve stínech a přežijte do konce noci. Přežijte je a zajistěte vítězství pro obyvatele vesnice!

Pamatujte, že nejste sám! Spolupracujte s přeživšími obyvateli a identifikujte a eliminujte hrozbu Illanga. Jeden živý obyvatel vedle vás na konci znamená vítězství! Crimson Moon Night (Červená měsíční noc) není jen o omráčení. Na vaší minimapě se zobrazí NPC postavy s důležitými úkoly. Sledujte jejich pokyny a dokončete jejich úkoly pro přínos obecnému dobru.

Dbajte pečlivě na pokyny NPC postav. Minimap vás zavede, ale rychlé myšlení a rozhodné jednání jsou klíčové pro úspěch. Jakmile dokončíte úkoly NPC postavy, vraťte se k nim a označte úkol jako splněný. Každý úkol pomůže naklonit váhy ve prospěch obyvatel vesnice! Crimson Moon Night přináší karetu do hry, ale s chytrým uvažováním, týmovou spoluprací a dobře zamířeným kladivem můžete přežít.

Seznamte se s přáteli! Neru, devatenáctiletá vědma s nadání pro předpovídání budoucnosti. Navzdory svým mystickým schopnostem je jen obyčejnou teenagerkou, která miluje videohry a churosy. Yagami je život jako utonulý duch, šlechtična, která přišla o paměť poté, co se setkala s vodní smrtí. Harumi může být teprve devatenáctiletá, ale je již hrdou členkou rodiny Abe, oddanou uctívání liščí bohyně. Jej

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/illang/