Vypnout reklamy

Již několik let se prodeje telefonu HTC stále propadají, HTC se podle všeho zaměří na více bezpečné zařízení a podle všeho nevydají žádný vlajkový telefon, jelikož konkurence je tady opravdu vysoká. I přes HTC U12+ se nepodařilo dostat firmu do zisku a je tedy jasné, že společnost mění svou strategií, protože takhle to dál nejde. […]

Již několik let se prodeje telefonu HTC stále propadají, HTC se podle všeho zaměří na více bezpečné zařízení a podle všeho nevydají žádný vlajkový telefon, jelikož konkurence je tady opravdu vysoká.

I přes HTC U12+ se nepodařilo dostat firmu do zisku a je tedy jasné, že společnost mění svou strategií, protože takhle to dál nejde. Podle nejnovějších informací již HTC neplánuje vlajkový telefon pro první polovinu roku 2019. Společnost místo toho vydá telefon střední třídy, který dorazí ke konci jara.

HTC U12

HTC U12

Avšak nevíme v této chvíli cenu na kterou bude HTC cílit. Specifikace tak jsou docela velkou záhadou stejně jako design.

K tomuto telefonu střední třídy společnost řekla, že dorazí něco jiného později v roce 2019.  Může se jednat ještě o zařízení, které bude konkurovat Apple iPhone a Samsung Galaxy Note 10. Nicméně může to být úplně něco jiného. Je těžko říct, kterou cestou se společnost HTC vydá. 

Společnost má pod svými křídly už méně jak 1% světového trhu s mobilními telefony.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.