Něco o přicházejícím Xiaomi Mi A2

Xiaomi si dává na čas s telefonem Xiaomi Mi A2, ale pravděpodobně se představí oficiálně již brzy. Telefon se očekává s podobným hardwarem, jaké má již oznámený Mi 6X. Nicméně je tady jeden rozdíl a to, že nový telefon poběží na továrním android systému jako část projektu Android One. Je
Xiaomi

Xiaomi si dává na čas s telefonem Xiaomi Mi A2, ale pravděpodobně se představí oficiálně již brzy. Telefon se očekává s podobným hardwarem, jaké má již oznámený Mi 6X. Nicméně je tady jeden rozdíl a to, že nový telefon poběží na továrním android systému jako část projektu Android One.

Je to podobná situace, jako minulý rok s Mi 5X a Mi A1. Mi A2 má dnes foto prototypu, kde je ukázka na displeji „o telefonu“ z nastavení. O MIUI ani zmínka. Což je správně, protože se jedna o tovární android systém.

Xiaomi Mi A2

Xiaomi Mi A2

Specifikace

Telefon tak poběží na Android 8.1 Oreo s květnovým bezpečnostním balíčkem (jen prozatím). Xiaomi MI A2 bude poháněn čipem Qualcomm Snapdragon 660.

Podle všeho do prodeje má dorazit počátkem Srpna, avšak ještě to není oficiální. Dále telefon nabídne 6 palcový displej s 1080x2160px, 4GB RAM a duálním 12 MPx + 20MPx zadním fotoaparátem a 20MPx selfie kamerou a 3010 mAh baterií.