Vypnout reklamy

Need For Speed Mobile: Akční závody nyní dostupné pro předběžný přístup v Austrálii

Nový Need For Speed Mobile od EA přináší akční závody do otevřeného světa na mobilní platformy. Předběžný přístup je zatím dostupný jen v Austrálii.

Předběžný přístup do nové mobilní hry Need For Speed od EA je tady! Pokud jste fanouškem akčních závodů a otevřených světů, budete mít možnost si tuto mobilní hru vyzkoušet z první ruky.

Ale pozor, Early Access je momentálně dostupný jen pro mobilní hráče v Austrálii. Pokud tedy nejste Australan, prozatím budete muset vyčkat.

Nový Need For Speed Mobile má ambici převést atmosféru ikonické závodní série na mobilní platformy. Hra je umístěna v otevřeném světě s mapou o rozměrech 10 x 10 km zvané Heat Bay, kterou mohou hráči důkladně prozkoumat.

Jak by bylo možné očekávat od série Need For Speed, nejde jen o závodění. Hráči se mohou těšit na chaotické situace typické pro tuto sérii. Zdá se, že divoké honičky s policejními vozy budou klíčovou součástí hry, což je oproti předchozím dílům vítaným novinkou.

Hra nabídne třicet různých licencovaných vozů od skutečných výrobců, spolu s bohatými možnostmi úprav jak vašeho vozu, tak řidiče. Existuje také soutěžní žebříček pro ty, kteří preferují tvrdší hraní, zatímco ti, kteří preferují více příležitostnou hru, mohou vytvářet skupiny s přáteli a živě s nimi chatovat.

Aplikaci stáhnete níže

Need for Speed™ Mobile