Vypnout reklamy

Need for Speed: No Limit s konzolovou grafikou na mobilech

Nový Android N bude mít API vulkán, který dokáže vytvořit mnohem lepší efekty. Grafika se tak na mobilu bude z velké části podobat těm, jakou zažíváme na PC při starších hrách. Nebo starších konzolích. Porovnejte si starší hry, které byly stvořeny na mobilních telefonech pár let zpět s tímto, co nás čeká. Samsung Galaxy 7 […]

Need for speed: No Limit na Vulkan API

Nový Android N bude mít API vulkán, který dokáže vytvořit mnohem lepší efekty. Grafika se tak na mobilu bude z velké části podobat těm, jakou zažíváme na PC při starších hrách. Nebo starších konzolích. Porovnejte si starší hry, které byly stvořeny na mobilních telefonech pár let zpět s tímto, co nás čeká.

Samsung Galaxy 7 a Galaxy 7 Edge nativně podporují toto API, ale není mnoho aplikací, které by ho využívalo. Změnit se to má s příchodem Android N.

S API vulkan mají výrobci her mnohem lepší možnosti, jako je třeba motion blur (rozmazání při vyšších rychlostech), lepší nasvětlení scény, vodní efekty. Video se dostalo na svět ihned po představení tohoto nového API. V této fázi běží hry na  API OpenGL (tak jako na PC)

Hry v roce 2006

Jak sami vidíte, tak je mezi rokem 2006 a 2016 obrovský pokrok. Pojďme se podívat na rok 2012, jak vypadaly hry v tomto roce?

Hry v roce 2012

Hry v roce 2015 / 2016