„Nejlepší bezplatné hry pro Android“

Máte někdy pocit, že nemáte dostatek peněz na hraní her? Taková je krutá pravda moderního života. To však neznamená, že se musíte vzdát možnosti hrát něco úžasného na svém telefonu nebo…

"Nejlepší bezplatné hry pro Android"

Máte někdy pocit, že nemáte dostatek peněz na hraní her? Taková je krutá pravda moderního života. To však neznamená, že se musíte vzdát možnosti hrát něco úžasného na svém telefonu nebo tabletu. Naopak, máme pro vás seznam nejlepších bezplatných her pro Android, které vám to dokážou poskytnout.

Jde o neuspořádaný seznam nejlepších her, které si můžete stáhnout z obchodu Play Store bez nutnosti platby. Ano, ve hrách jsou reklamy a mikrotransakce, ale najdete zde také nějaké skvělé zážitky, které stojí za objevení.

Níže uvedené názvy her můžete kliknout a stáhnout si je z Play Store. Žádná z nich vás nestojí nic a pokud máte svou oblíbenou bezplatnou hru, určitě nám dejte vědět v komentářích.

### Nejlepší Bezplatné Hry pro Android

A teď přejdeme k hrám!

**Alto’s Odyssey**
![Alto’s Odyssey](https://www.androiduj.cz/wp-content/uploads/2024/05/nejlepsi-bezplatne-hry-pro-android.jpg)

Nádherný sequel písečného snowboardingu, který navazuje na nápady originálu a přidává něco svého. Je hypnotickým způsobem přitažlivý a jakmile začnete hrát, je téměř nemožné přestat.

**Call of Duty: Mobile**
![Call of Duty: Mobile](https://www.androiduj.cz/wp-content/uploads/2024/05/nejlepsi-bezplatne-hry-pro-android-3.jpg)

Jeden z nejlepších stříleček dostupných v obchodu Play Store. Plný multiplayerových střetnutí v různých rotujících módech. A můžete si ho užít bez jediné koruny.

**League of Legends: Wild Rift**
![League of Legends: Wild Rift](https://www.androiduj.cz/wp-content/uploads/2024/05/nejlepsi-bezplatne-hry-pro-android-6.jpg)

Verze jedné z nejoblíbenějších her na světě, navržená od základů pro mobilní hraní. Je to skvěle propracovaný MOBA zážitek, který je snadno pochopitelný, ale náročný – a naučit se ho ovládat je velmi uspokojivé.

**Genshin Impact**
![Genshin Impact](https://www.androiduj.cz/wp-content/uploads/2024/05/nejlepsi-bezplatne-hry-pro-android-9.jpg)

Ohromující open-world gacha RPG, ve kterém zkoumáte fantasy vesmír. Je plný akce, má skvělý příběh a prostě se na něj chcete dívat a slintat. A můžete se spojit s přáteli hrajícími na různých platformách.

**Clash Royale**
![Clash Royale](https://www.androiduj.cz/wp-content/uploads/2024/05/nejlepsi-bezplatne-hry-pro-android-12.jpg)

Ano, už to tam bylo celkem dlouho, ale stále je těžké porazit bitevním designem Clash Royale. Sbírejte karty, útočte na věže a postupně se stanete závislými téměř na chorobn úrovni. Tohle je lahůdka mezi hrami.

**Among Us**
![Among Us](https://www.androiduj.cz/wp-content/uploads/2024/05/nejlepsi-bezplatne-hry-pro-android-15.jpg)

Pro ty z

Zdroj: https://www.droidgamers.com/features/best-free-android-games/