Nejlepší PSP emulátor

PSP emulátor, který je na mobilním telefonu nejlepší si můžete stáhnout právě dnes. Zahrajte si PSP hry s vylepšenými texturami.

Pokud si chcete zahrát PSP hry na mobilním telefonu, tak máte možnost. Pojďme se podívat na to, jaký emulátor je pravděpodobně nejlepší. Jelikož jde o PSP hry, tak zde není až takový požadavek na sílu mobilního telefonu.

Mezi ty dobré emulátory patří PPSSPP. Jde o emulátor, který je tady už nějakou chvíli a myslíme si, že dlouho tento emulátor nic nepřekoná. PPSSPP je zlatý standard a přesně takový emulátor má být.

Stále se na PPSSPP vydávají nové a nové aktualizace, které emulátor značně vylepšují. Funkce jsou tady jako je klasické ovládání s možnosti přemapování, ukládání statistik a vylepšení rozlišení pro lepší vizuál. Mohlo se totiž stávat, že některé hry z PSP byly na tolik rozmazané, že se nedaly hrát, ale emulátor takové textury zlepšuje.

Emulátor PPSSPP můžete stáhnout zde

Určitě jste si všimli, že na Google Play jsou dvě verze tohoto emulátoru. Zdarma emulátor a Gold verze. Obě jsou si podobné, jen Gold verze má něco navíc a to je zlaté logo. To je vše, co dostanete. Nicméně je to za 5$, což můžete brát jako donate.

  • Funkce
  • Uživatelské rozhranní
4.3

Popis

PSP emulátor, který je na mobilním telefonu nejlepší si můžete stáhnout právě dnes. Zahrajte si PSP hry s vylepšenými texturami.