Vypnout reklamy

Nejlepší telefony roku 2018

Samsung Galaxy S9/S9+

Asi každého z nás zajímá, jaké produkty jsou nejlepší a to jak výkonově nebo třeba v poměru cena / výkon, dále třeba nejlepší telefon s fotoaparátem. Máme tady menší představení jednotlivých kategorií, abyste si mohli dát perfektní pohled na tyto mobilní telefony a třeba se rozhodli i k nějaké koupi. Nebo si ještě počkáte?

Telefony, které teprve dorazí

OnePlus 6 – jedná se o prémiovou řadu, která disponuje 6.3 palcovým OLED displejem, čipem Snapdragon 845 a má až 8GB RAM, což neskutečné. Nicméně v době psaní tohoto článku je už OnePlus 6 na světě.

 LG G7 Thinq – Tento telefon disponuje umělou inteligencí a strojovým učením, na kterým si firma LG dala záležet. Podle všeho má perfektně zvládat fotografie v nízkém světle, kdy samotný algoritmus telefonu vykoná co je potřeba.

LG G7 ThinQ se prozatím v této době u nás neprodává, ale sledujte alza.cz

HTC U12+ – Nově byl odhalen nedávno telefon HTC U12+. Podívejte se na oficiální představení mobilního telefonu.

Samsung Galaxy Note 9 – Note 9 má dorazit se 6.4 palcovým videem a 4000 mAh. Více informací o telefonu stále není. Nicméně jsou nějaké dohady.

Google Pixel 3 – Je pravděpodobné, že tento telefon nebude na trhu až do října. Následně jak to tak už bývá tak počátkem října se nový Pixel telefon dostane na trh. Očekává se s Android P, Iris skenerem a možná třemi produkty v této řadě.

Mobilní telefony budou disponovat vysokým výkonem a nebylo by od věci získat i nějaký ten peníz navíc do rozpočtu skrz herní kód na Unibet. K dispozici je tedy jeden unibet promóciós kód, který vám zpřístupní nový zážitek z hraní.

Cenově dostupný telefon s ohledem na výkon

OnePlus 6

OnePlus 6

OnePlus opět přináší vlajkový telefon OnePlus 6, který stojí mnohem méně, než ten od Apple a Samsungu. Přitom výkonově je telefon na stejné úrovni (tedy na papíře). Telefon však nabízí nový design, který je ve sklíčku, má také výřez a skvělý OLED displej.

Čip Snapdragon 845 bude doprovázet 6GB nebo 8GB RAM.

Nejlepší Android telefon

Galaxy S9 (Snapdragon) vs. Galaxy S9 (Exynos)

Galaxy S9 (Snapdragon) vs. Galaxy S9 (Exynos)

Samsung Galaxy S9 a S9+ se víceméně od svého předchůdce designově neliší. Avšak nový telefon S9+ je vybaven čipem Snapdragon 845 a to stejně jako S9. Nicméně Samsung Galaxy S9+ je oproti S9 o krok vpředu se svým duálním fotoaparátem, který ukazuje mód živé fotografie.

K dispozici je také portrétový mód, kde si můžete volit jak silný bude efekt rozmazání  pozadí a ostřejší popředí.

Nejlepší telefon na focení

Google Pixel 2 a Google Pixel 2 XL

Google Pixel 2 Xl přichází s Google Asistentem a také zajímavou funkcí Google Lens, která vlastně rozpoznává objekty na obrazovce a vyhledává či porovnává na internetu. Pravděpodobně v Google Nákupech. Nicméně rozpozná i tel.čísla nebo dokáže vám pomoci přeložit či zjistit, co je na jídelním lístku.

S Pixel 2 XL získáte krom výborného fotoaparátu, taktéž větší 6 palcový displej, delší životnost baterie a lépe vypadající vzhled, který je z přední strany téměř bez rámečkový.