Vypnout reklamy

LG chystá skládaný telefon již dva roky, ale teď to vypadá, že opravdu dorazí. Pravděpodobné datum je první polovina příštího roku.

Nejnovější LG telefon vypadá jako Huawei Mate X

Vydáno dne: 8.12.2019

Už dávno vyšly na trh telefony Galaxy Fold, Mate X a Motorola Razr 2019. Přestože se říkalo, jak firma LG vyvíjí svůj skládaný telefon, tak do dnešní chvíle se nic nedostalo na trh.

Nicméně LG již patentovalo několik vzorů těchto skládaných telefonu. Představte si skládací telefon s perem nebo klasický model véčko. Společnost si také patentovala rolovací telefon a nedávno i výsuvný telefon.

LG skládaný telefon
LG skládaný telefon

Díky nejnovějšímu designu od korejského výrobce je flexibilní obrazovka na vnější straně. To znamená, že telefon lze využívat v kompaktní podobě.

V květnu si LG patentovala skládaný telefon

V květnu 2019 si nechala společnost patentovat svůj produkt a 29. listopadu 2019 zveřejnila k tomuto patentu dokumentaci.

Telefon vypadá podobně, jako již představený Huawei Mate X. Skládací telefon Oppo, který byl vydán na počátku roku má také podobný design. Celá obrazovka je na vnější straně a pokrývá tak přední i zadní část telefonu s tím, že okraje jsou minimální.

LG skládaný telefon
LG skládaný telefon

Nicméně na levé straně je umístěna úzká postranní lišta pro kamerový systém. Zde jsou pak zabudované tři kamery.

Nicméně na rozdíl od Mate X je boční lišta připevněna k přední části krytu. Skládaný telefon je opravdu velmi tenký.

Lze předpokládat, že telefon nabídne stereo zvuk s vysoce kvalitní zvukovou technologií.

Kdy telefon dorazí?

Kdy telefon dorazí je ve hvězdách. Je možné, že první LG skládaný telefon dorazí v roce 2020.

Zdroj

Buroň Tomáš
Tágy: