Vypnout reklamy

NetEaseova hra Blood Strike překonala 30m stažení, většina z nich na mobilních zařízeních

Mobilní střílečka Blood Strike od společnosti NetEase překročila hranici 30 milionů stažení. Podle dat od AppMagic jsme zjistili, že z toho 24,5 milionu bylo na mobilních zařízeních, přičemž většina z nich,…

NetEaseova hra Blood Strike překonala 30m stažení, většina z nich na mobilních zařízeních

Mobilní střílečka Blood Strike od společnosti NetEase překročila hranici 30 milionů stažení. Podle dat od AppMagic jsme zjistili, že z toho 24,5 milionu bylo na mobilních zařízeních, přičemž většina z nich, konkrétně 22,2 milionu, byla stažena přes Google Play. Tento multiplatformní hero-shooter se umístil na první příčce v žebříčku nejstahovanějších her v 15 zemích, včetně Spojených států. Masivní počet hráčů na mobilních zařízeních ve hře Blood Strike je dalším důkazem o důležitosti mobilních her jako jsou tyto.

Blood Strike, stejně jako mnoho dalších hero-stříleček, vás zavede do role unikátních postav nazývaných ‚Strikers‘. Podobně jako u her typu Apex Legends, se spouštíte do mapy a bojujete o to, abyste byli posledním hráčem stojícím, přičemž využíváte jedinečné schopnosti vašeho Strikera k dosažení cíle. Hra byla uvedena globálně na trh v březnu po třech již vydaných sezónách.

Na závěr článku je možné najít časté dotazy (FAQ) o této hře:

1. Jak dlouho trvalo hře Blood Strike dosáhnout 30 milionů stažení?
2. Jaký je nejoblíbenější herní režim ve hře?
3. Existuje v hře možnost využití mikrotransakcí?

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/blood-strike/passes-30m-downloads/