Vypnout reklamy

Od čtvrtka je u nás dostupný mobilní telefon Nokia 2.2. Telefon, který dokáže pořídit kvalitní fotografie i za špatných podmínek. Nokia 2.2 je prvním telefonem z této série, který patří do programu Android One. Je vybaven nejnovějším systémem Android 9 Pie.

Telefon nabízí nové technologie za dostupnou cenu. Displej o velikosti 5.71 palců HD+ od okraje k okraji a minimalistický výřez s pro přední fotoaparát. O celý chod telefonu se stará čip MediaTek A22. K tomu máme skvělou baterií s výdrži po celý den. 13MPx fotoaparát zaručí skvělé snímky. Dále technologie HDR se postará o krásné barvy.

Nokia 2.2
Nokia 2.2

Uživatelé tohoto telefonu se mohou těšit na aktualizace na nejnovější systém android a to díky programu Android One (čistý android bez nadstavby). Zároveň je telefon certifikován pro Android Enterprise Recommended, což poskytuje jistotu, že telefon splňuje standardy podniků.

Zdroj: Tisková zpráva HMD Global

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.