Nokia 2 přijde v Listopadu roku 2017

HMD odstartovala novou řadu směrem dolů. Vydává telefony Nokia 6,5,3 a teď i Nokia 2. Vše vyšlo najevo po zveřejnění na Facebookovém účtu, kde je mobilní telefon uveden i s informací, že přijde právě v Listopadu. Nokia 2 bez kapacitních tlačítek Telefon bude mít teď tlačítka na obrazovce. Ještě třeba Nokia 8 má kapacitní tlačítka. […]

Nokia 2 telefon

HMD odstartovala novou řadu směrem dolů. Vydává telefony Nokia 6,5,3 a teď i Nokia 2. Vše vyšlo najevo po zveřejnění na Facebookovém účtu, kde je mobilní telefon uveden i s informací, že přijde právě v Listopadu.

Nokia 2 bez kapacitních tlačítek

Telefon bude mít teď tlačítka na obrazovce. Ještě třeba Nokia 8 má kapacitní tlačítka. Právě díky tomuto kroku neztratíte další kousek plochy na tak již malém 4.7 palcovém displeji.

Nokia 2 nebude zrovna nejrychlejší, jelikož má Snapdragon 210, ale má k dispozici 4000 mAh baterií. To znamená, že telefon vydrží dlouhou dobu bez nabíječky.

Nokia 2

Nokia 2

Podle Roland Quand nebude Nokia 2 jediným telefonem, který vyjde ještě před koncem roku. Na trh se totiž dostane ještě Nokia 9, od kterého se také slibují tlačítka na obrazovce a téměř bez rámečkový vzhled.