Nokia 3, 5 a 6 získá aktualizaci Android Pie

HMD Global oznámilo na začátku tohoto měsíce čtyři telefony, které obdrží nový systém ke konci listopadu. Má se tedy jednat o telefony Nokia 6.1, Nokia 6.1 Plus, Nokia 8 a Nokia 8 Sirocco. Pokud společnost tento slib dodrží, tak nejméně 5 telefonu již poběží na systému Android Pie od

HMD Global oznámilo na začátku tohoto měsíce čtyři telefony, které obdrží nový systém ke konci listopadu. Má se tedy jednat o telefony Nokia 6.1, Nokia 6.1 Plus, Nokia 8 a Nokia 8 Sirocco.

Pokud společnost tento slib dodrží, tak nejméně 5 telefonu již poběží na systému Android Pie od chvíle, kdy nová Nokia 7 Plus obdrží aktualizaci.

V této chvíli výrobce potvrdil další tři telefony, které budou mít Android Pie aktualizaci. Jedná se tedy o Nokia 3, Nokia 5 a Nokia 6. Nicméně je velmi pravděpodobné, že aktualizaci obdrží až po první vlně.

Je to z důvodu, protože prvně Google vydává telefony pro dodavatelé čipů a pak následně výrobcům telefonu v tomto případě HMD Global.

V případě, že máte některý z těchto dalších tři telefonu Nokia, tak pravděpodobně obdržíte Android Pie na počátku příštího roku.