Nokia 6 byla vyprodaná za minutu

Tak obrovský zájem byl o novou Nokii, že byla během 1 minuty vyprodaná. Už předtím však předcházelo 1 milión před-registrací. Nokia 6 prozatím bude v Asii, ale časem se objeví na celosvětovém trhu. Nokia 6 běží na silném chipsetu Snapdragon 430 s osmijádrovým procesorem a má 5.5 palcový 1080p displej s 2.5D Gorilla Glass sklíčkem. […]

Nokia 6 vyprodaná za 1 minutu

Tak obrovský zájem byl o novou Nokii, že byla během 1 minuty vyprodaná. Už předtím však předcházelo 1 milión před-registrací. Nokia 6 prozatím bude v Asii, ale časem se objeví na celosvětovém trhu.

Nokia 6 běží na silném chipsetu Snapdragon 430 s osmijádrovým procesorem a má 5.5 palcový 1080p displej s 2.5D Gorilla Glass sklíčkem. Zařízení přijde se 4GB/64GB paměti a fotoaparátem 16MPx / 8MPx.

Telefon disponuje 3000 mAh baterii a běží na Android 7.0. Cena telefonu se pohybuje okolo 245$, což je asi 6000,- Kč. Jak jsme již psali, tak telefon je v této chvíli dostupný pouze v Číně, ale časem bude pravděpodobně celosvětově.

Firma Nokia již přestala vyrábět telefony Nokia a místo toho přenechala svou značku firmě HMD Global, která působí v Číně. Z praktického hlediska se tedy jedná o Čínský mobilní telefon. Jak bude kvalitní nebo rychlý, tak na to si musíme počkat. S Nokii to má společného jenom jméno.