Vypnout reklamy

Nokia 7.1 přichází na náš trh

Nokia 7.1

Na předvánoční trh tak dorazí vyšší verze modelu Nokia 7.1 za skvělou cenu. Právě tento vylepšený model má oproti standardní verzi Nokia 7 vyšší RAM. Celkem tedy má 4GB RAM a 64GB interní úložiště.

Tento telefon bude k dispozici v krásné modré barvě (Midnight Blue) a později se přidá stříbrná barva (Gloss Steel). Dále je tady duální SIM, která dovoluje uživatelům používat dva operátory zároveň.

Tím pádem klesá cena základní SingleSIM verze Nokia 7.1 (3 GB operační paměť a 32GB interní úložiště a to na 7999,- Kč.

Co nová Nokia 7.1 nabízí?

Má opravdu prémiový design, takže na uživatele působí čistě. Telefon má diamantem broušenou hranu hliníkového rámečku a o robustnost se postaral frézovaný rám z hliníku série 6000.

Nokia 7.1 dorazila na ćeský trh

Nokia 7.1 dorazila na ćeský trh

Krom toho telefon nabídne duální 12MPx/5MPx fotoaparát s optikou ZEISS a dvoufázovou detekcí. Nechybí ani technologie HDR, která pak fotografie vylepšuje k dokonalosti. Selfie fotoaparát má 8MPx rozlišení.

Displej telefonu má technologií PureDisplay. Podpora HDR10 a sledování videa ve vysokém kontrastu je teď realitou. To znamená, že i tmavé scény budou lehce viditelné.

Telefon má operační systém Android Oreo, ale budete si ho moci aktualizovat na Android 9 Pie. Dále čip Snapdragon 636 se postará o veškerý výkon. Nechybí ani senzor otisků prstů.

Cena tohoto telefonu je tedy 8499,- Kč

Zdroj: Tisková zpráva