Vypnout reklamy
26.7.2019

Nokia 8.2 s vysouvacím selfie fotoaparátem a Android Q

Nokia 8.2 dorazí asi za několik měsíců, ale již teď máme k dispozici pár zajímavých specifikací. Podle nového tweetu, který byl publikován, má mít nový telefon klasickou pop-up kameru a Android Q.

Jedná se o vysouvací mechanizmus, kde bude 32MPx senzor pravděpodobně Samsung GD1 s výstupem 8MPx a technologií Tetracell (Quad-bayer), kde se do jednoho pixelu soustředí 4.

Nokia 8.1
Nokia 8.1

Dále zprávy informuji o tom, že telefon bude disponovat 8GB RAM a 256GB interním úložištěm. Firma v této době nemá lepší mobilní telefon s takovou konfigurací a ani Nokia 9 PureView.

Telefon Nokia 8.1 navíc dostal masivní slevu v EU, takže to vypadá, že si HMD Global chystá půdu pro nový telefon Nokia 8.2 a jako první Nokia telefon se Snapdragon 855.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.