Nokia 8 s Android 8 hned od začátku?

Už jsme viděli opravdu hodně testů nového telefonu Nokia 8, který se dostane na trh 16. srpna. Nicméně spousta lidí je stále zmatená značením tohoto telefonu, protože na internetu kolovalo, že Nokia 9 je Nokia 8. Teď záleží, co firma preferuje. Bude to Nokia 8 nebo Nokia 9? V testu na Geekbench zařízení běží jako […]

Nokia 8

Už jsme viděli opravdu hodně testů nového telefonu Nokia 8, který se dostane na trh 16. srpna. Nicméně spousta lidí je stále zmatená značením tohoto telefonu, protože na internetu kolovalo, že Nokia 9 je Nokia 8. Teď záleží, co firma preferuje. Bude to Nokia 8 nebo Nokia 9?

V testu na Geekbench zařízení běží jako „Unknown Heart“ a má čip Snapdragon 835 a 4GB RAM. Telefon běží na Android 8.0.0.

Nicméně je zvláštní, že se zde objevuje systém Android 8, protože jako první má obdržet tento systém telefony od Google. Avšak je docela možné, že právě Nokia 8 bude telefon, který obdrží nový systém Android 8.

Nokia 8

Nokia 8

LG V20 měl jako první systém Android 7

Je to i docela možné, protože minulý rok byl právě telefon LG V20 první, který obdržel nový systém Android 7.0. Google však následně taktéž aktualizoval telefony Nexus. Aktualizace pro Nexus i Pixel má přijít taktéž tento měsíc.

Vypadá to tedy na to, že Android 8.0.0 je dokončen a teď jako první potáhne nový systém firma HMD s Nokii 8. Na trh se dostane někdy později než v den představení 16. srpna. Takže Nokia to udělala s 8 v roce 2017 a LG V20 to udělala v roce 2016.  A pokud Nokia 8 bude mít jako první Android 8, tak číslovka docela souhlasí.