Vypnout reklamy

Nokia 9.3 s fotoaparátem pod displejem

Vydáno dne: 19.5.2020

Telefon Nokia 9.3 s parádním fotoaparátem od výrobce Zeiss a předním displejem, který nebude mít žádný výřez ani průstřel pro selfie kameru.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Nový telefon Nokia 9.3 bude mít podle všeho fotoaparát pod displejem. Na trhu se má poté objevit ve třetím čtvrtletí roku 2020 a má se jednat o nástupce telefonu Nokia 9 Pureview.

Velká pozornost se věnuje hlavně fotoaparátu, kde firma Nokia bude mít kvalitní objektiv od firmy Zeiss. K dispozici máme spekulativní návrhy tohoto telefonu od Concept Creator.

Fotoaparát by měl být i pod obrazovkou, takže už žádný průstřel či výřez. Jednalo by se o senzor pro rozlišení 32MPx.

Očekává se 120Hz OLED displej s rozlišením QHD+. Mělo by se tak jednat o displej PureDisplay V3 s frekvencí 120Hz, což je patrný upgrade z obrazovek 60Hz.

Nokia 9.3
Nokia 9.3

Obraz je díky tomu mnohem plynulejší a všimnete si toho například u filmů nebo u hraní mobilních her. Podobnou frekvenci displeje mají telefony Galaxy S20 Plus a Ultra nebo OnePlus 8 Pro.

Snímač otisků bude taktéž pod obrazovkou telefonu.

Výkonné specifikace

Co se týče čipu, tak zde se očekává Qualcomm Snapdragon 865, 6 GB RAM a 128 GB interní úložiště nebo 8 GB RAM / 256 GB interní úložiště.

Nokia 9.3
Nokia 9.3

Na zadní straně je pak pět senzorů fotoaparátů s duálním LED bleskem. Hlavní senzor by měl mít 108MPx rozlišení, 64MPx, širokoúhlý fotoaparát, teleobjektiv a makro objektiv.

Velikost baterie má být 4500mAh. Zpětné dobíjení baterie skrz jiný telefon, Android 10 a IO68 certifikace.

Zdroj

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)

Populární příspěvky