Vypnout reklamy

Nokia 9 PureView klíčové specifikace

Již jsme měli k dispozici pár novinářských renderů, kde je ukázán snímač otisků prstů v displeji a pět senzorů pro fotoaparát na zadní
Nokia 9 PureView

Již jsme měli k dispozici pár novinářských renderů, kde je ukázán snímač otisků prstů v displeji a pět senzorů pro fotoaparát na zadní straně. Nokia 9 PureView byl potvrzen.

Nokia 9 PureView má k dispozici 4GB RAM a 128GB interní úložiště. Vše bylo potvrzeno díky umístění telefonu na stránce Android Enterprise. Telefon má poměr stran 18:9 s relativně tenkým rámečkem.

Nokia 9
Nokia 9

Nokia 9 je exkluzivní právě pěti senzorů fotoaparátu a dvěma LED blesky na zadní straně.

Když se přesuneme ke klíčovým specifikacím, tak Nokia 9 PureView má 6 palcový displej s poměrem 18:9. Avšak čip v telefonu není na stránce zobrazen, takže nevíme, čím je telefon poháněn. Avšak má podle všeho mít 4GB RAM a 128GB interní úložiště.

Je velká šance, že firma HMD Global nabídne 6GB variantu. Nokia 9 PureView nabídne systém Android 9.0 Pie. Teoreticky by mohl být telefon poháněn osmijádrovým procesorem se Snapdragon 845 a 4150mAh.

Telefon bude představen na MWC 2019 v Barcelóně a to 24. února. HMD má ještě představit Nokia 8.1 Plus, Nokia 6.2 a několik dalších.

Zdroj